۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 805
  • 15 فوریه 2020 - 15:04
  • 58 بازدید
  • منبع : روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز کوهپایه
برگزاری نشست دانشجویی با موضوع بصیرت افزایی با محوریت گام دوم انقلاب

برگزاری نشست دانشجویی با موضوع بصیرت افزایی با محوریت گام دوم انقلاب

همزمان با ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، به همت بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه نشست بصیرت افزایی دانشجویی با حضور مسوول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت محترم دفتر نهاد و امام جمعه شهر کوهپایه...

همزمان با ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، به همت بسیج دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه نشست بصیرت افزایی دانشجویی با حضور مسوول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت محترم دفتر نهاد و امام جمعه شهر کوهپایه حجت الاسلام شاکری، روز یکشنبه ۲۰/۱۱/۹۸ برگزار در سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور کوهپایه برگزار گردید.
در این نشست حجت الاسلام حسن عارضی مسوول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان در خصوص گام اول انقلاب که همان تشکیل حکومت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود اشاره و این انقلاب را ثمره خون هزاران شهید و بصیرت دینی و سیاسی مردم دانست. ایشان همچنین در خصوص گام دوم انقلاب و با گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب، دستاوردها و افتخارات فراوانی که در زمینه های مختلف علمی، پزشکی ، فنی و … به دست آماده را حاصل تفکر انقلابی و دینی دانست که به رهبری مقام معظم رهبری توانسته به این مرحله از رشد و تعالی برسد.
حجت الاسلام عارضی در بخش دیگری از از سخنان خود به انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند و لزوم مشارکت حد اکثری مردم در این حماسه پرداخت و اظهار داشت این امر مهم نیز با بصیرت مردم و بخصوص قشر دانشجو و تحصیلکرده محق خواد شد.
پس از سخنان مسوول نهاد، حجت الاسلام کلباسی معاونت محترم دفتر نهاد از دانشجویان خواست با معرفی خود مسائل و مشکلات و پیشنهادات خود را در زمینه های فرهنگی آموزشی و غیره ارائه نمایند.
در پایان با حضور مسوولین نهاد مراسم قرعه کشی مسابقه پیامکی حماسه ۹ دی انجام و به سه نفر از برگزیدگان از طرف بسیج دانشجویی جوائزی اهدا گردید.همچنین به پنج نفر از دانشجویان شرکت کننده در نشست به قید قرعه جوائزی اهدا گردید.
برگزاری نمایشگاه سیر پهلوی بدون بزک در دانشگاه با همکاری نهاد ازجمله برنامه های جنبی این نشست بود.
لازم به ذکر است که دفتر نهاد استان آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری از جمله برگزاری نشست های بصیرت افزایی، و کارهای تشکیلاتی و دوره های معرفتی برای دانشجویان و کارکنان اعلام نمود.

 

 

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*