۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 784
  • 02 فوریه 2020 - 9:46
  • 75 بازدید
  • منبع : روابط عمومی و امور فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز کوهپایه
بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور کوهپایه از نمایشگاه والشمس

بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور کوهپایه از نمایشگاه والشمس

دانشجویان مرکز کوهپایه از نمایشگاه والشمس با موضوع مهدویت بازدید نمودند.

دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز کوهپایه از نمایشگاه والشمس با موضوع مهدویت بازدید نمودند. این بازدید در تاریخ دوم بهمن ماه با هماهنگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان و مدیریت محترم بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان و با هدف شناخت و آشنایی دانشجویان با معارف مهدوی و ترویج معارف مهدویت در قشر دانشجو صورت گرفت.
در این نمایشگاه، موضوعات مفهومی درباره موضوع (مهدویت، ظهور و انتظار) با بهره‌گیری از تکنولوژی های روز و با به‌کارگیری ابزارهای مختلف هنری در قالب غرفه‌های متنوع به نمایش گذاشته شده که به ارائه معارف مهدوی و مباحث آخرالزمانی در سه مقطع غیبت و آسیب های آن، ظهور و زمینه‌های آن و حکومت امام عصر(عج) می‌پردازد.
این نمایشگاه شامل ۱۶ غرفه است که بازدید از این غرفه ها به همراه یک راوی به صورت گروه های ۱۰ یا ۱۵ نفره انجام می گردد.
در این غرفه ها به معرفی شجره امام زمان ، منجی در دیگر ادیان با استفاده از کتب آسمانی،آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی زمان غیبت ،بیداری اسلامی، زمینه‌سازی ظهور و رجعت شهدا را مطرح می‌کند و به داستان تشرف یافتگان محضر امام زمان (عج) اشاره می‌کند.

در نهایت در رغرفه پایانی با استفاده از جلوه‌های بصری و نورپردازی، پیرامون ظهور امام زمان (عج) از جانب مسجدالحرام و آشنایی با نشانه‌های ظهور و دست‌آوردهای حکومت مهدوی با تکیه بر روایات معتبر معرفی می‌شود.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه دائمی می توانند به بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان واقع در خیابان سروش، روبروی مسجد الغفور، خیابان صاحب الزمان مراجعه نمایند.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*